Hazır Dernek Sitesi Sadece 129 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
ELAZIĞSPOR – FENERBAHÇE KARŞILAŞMASI İZMİR’DE
ELAZIĞSPOR – FENERBAHÇE KARŞILAŞMASI İZMİR’DE
Elazığspor’un Spor Toto Süper Lig’de oynayacağı ilk karşılaşma olan Fenerbahçe müsabakası İzmir’de oynanacak. Elazığspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre; Elazığspor Yönetim Kurulu olarak; 2012-2013 Süper Ligindeki ilk maçımızın Elazığ yerine İzmir’de oynanması konusunda kamuoyunu aydınlatma gereği duyduk.
28 Temmuz 2012 17:45

 Elazığsporun fikstür gereği evinde oynaması gereken Fenerbahçe karşılaşması İzmir Atatürk Olimpiyat Stadyumuna alındı.
Sekiz yıl aradan sonra Süper lige çıkan Elazığsporun heyecanla beklediği ilk karşılaşmanın Elazığsporun evinde oynanacak olması nedeniyle belirsizlik meydana gelmişti. Elazığ Atatürk stadyumunun bakımda olmasından dolayı, sezonun ilk karşılaşmasına yetişememe ihtimali nedeniyle soru işaretlerini de beraberinde getirmişti.


Elazığspor Yönetim kurulunun çözüm arayışları içerisinde yer alan başka bir sahada oynama alternatifi ele alınmış ve bu başka sahanın İzmir Atatürk Olimpiyat stadyumu olması gündeme gelmişti.

Elazığspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre;
Elazığspor yönetim kurulu olarak; 2012-2013 Süper Ligindeki ilk maçımızın Elazığ yerine İzmir’de oynanması konusunda kamuoyunu aydınlatma gereği duyduk.


Takımımızın Süper Lig’e yükselmesiyle başlayan “Elazığ Atatürk Stadyumundaki yenileme çalışması” Fenerbahçe ile yapacağımız Süper Lig’de ki ilk maçımıza ne yazık ki yetişemeyecek durumdadır.


Bu konu tamamen Gençlik ve Spor Bakanlığının kontrolünde yürütülmekte olup kulübümüzün bu konuda herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır.
Bu nedenle 19 Ağustos 2012 tarihinde Fenerbahçe ile oynanılması planlanan Süper Lig maçı için alternatifler aranmıştır.


- Çevre illerdeki Stadyumların hiçbirinin Süper Lig standartlarına uygun olmaması nedeni ile çevre illerde uygun bir stadyum bulunamamıştır.
- Fenerbahçe’nin bir İstanbul kulübü olması nedeni ile İstanbul’daki stadyumların uygun olmayacağı kanaatine varılmıştır.
Bu alternatiflerden sonra maçın; kulübümüzün en çok taraftarı olan İzmir’de oynanması uygun görülmüştür. denildi…

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-A.DEMİR
1231 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
1843 kez görüntülendi
ELAZIĞ-Ş.URFA
2027 kez görüntülendi
KARABÜK-ELAZIĞ
1392 kez görüntülendi
TÜFAD SEMİNER
500 kez izlendi
TELEFİNAL BORÇ
563 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
1335 kez izlendi
TELEFİNAL YÖNETİM
3774 kez izlendi
Hazır Web Sitesi Sadece 129 TL
ÇOK OKUNANLAR