Hazır Dernek Sitesi Sadece 129 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
Şükrü Kacar'a vefa...
Şükrü Kacar'a vefa...
Elazığ’ın eski Belediye Başkanlarının isimleri, daha önce yapılan parklara verilmeye başlandı.
23 Haziran 2013 18:54

Elazığ’ın eski Belediye Başkanlarının isimleri, daha önce yapılan parklara verilmeye başlandı. İlk olarak Çayda Çıra Kavşağında bulunan parka Elazığ’ın eski Belediye Başkanlarından Şükrü Kacar’ın ismi verildi.

İsim verme törenine Elazığ Valisi Muammer Erol, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Elazığ Belediyesi eski Başkanı Şükrü Kacar, Belediye Başkan Yardımcıları, Elazığ Emniyet Müdürü Ayhan Buran ve Belediye birim müdürleri katıldı.
 
Şükrü Kacar parkı isim verme töreninde ilk olarak bir konuşma yapan Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, bugüne kadar hep vefat eden kişilerin isimlerinin bir yerlere verildiğini ama ilk kez kendileri döneminde Elazığ’ın yaşayan 3 eski belediye başkanının isminin Elazığ Belediyesi tarafından bir parka verildiğini kaydederek, “Bugün ilk olarak şehrimize eğitimci ve yazar kimliğinin yanı sıra belediye başkanı olarak da hizmet veren Şükrü Kacar hocamızın ismini vererek başladık. Kendisine daha nice sağlık ve huzur dolu yıllar diliyorum.” dedi.
 
Başkan Selmanoğlu’nun ardından programda söz alan ve ilk kez konuşmasını yazılı olarak yapacağını ifade ederek sözlerine başlayan Belediye Eski Başkanlarından Şükrü Kacar’da çok heyecanlı ve bir o kadar da mutlu olduğunu belirterek bağımsız girdiği seçim döneminde ki durum hakkında katılımcılara bazı hatırlatmalarda bulundu. Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’nun çok güzel ve çok başarılı işlere imza attığını söyleyen Elazığ Belediyesi eski Başkanlarından Şükrü Kacar, ahde vefa duygusundan dolayı Başkan Selmanoğlu ve belediye meclis üyelerine teşekkür etti.
 
Eski Başkan Kacar’ın ardından programda konuşan Elazığ Valisi Muammer Erol’da normalde programda bir konuşma yapmayacağını ama bu güzel günde Şükrü Kacar gibi değerli bir ismin adının bu alan verilmesi ve kendisinin de burada kendileriyle birlikte olması nedeniyle çok mutlu olduğunu belirterek, bu ince ve nazik davranıştan dolayı Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’na teşekkür etti.
 
Konuşmaların ardından Şükrü Kacar parkının kurdelesi Elazığ Valisi Muammer Erol, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Elazığ Belediyesi eski Başkanlarından Şükrü Kacar ve eşiyle, Emniyet Müdürü Ayhan Buran tarafından kesildi.
Heyet daha sonra Şükrü Kacar parkında, Şükrü Kacar ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-A.DEMİR
1292 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
1906 kez görüntülendi
ELAZIĞ-Ş.URFA
2417 kez görüntülendi
KARABÜK-ELAZIĞ
1461 kez görüntülendi
TÜFAD SEMİNER
591 kez izlendi
TELEFİNAL BORÇ
658 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
1404 kez izlendi
TELEFİNAL YÖNETİM
3832 kez izlendi
Hazır Web Sitesi Sadece 129 TL
ÇOK OKUNANLAR