Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
4598 kez okundu
Kosgeb'in  Tanıtım Toplantısı
Kosgeb'in Tanıtım Toplantısı
Kosgeb tarafından düzenlenen ve Enmac danışmanlık tarafından gerçekleştirilecek olan ve F.Ü, İ.Ü ve C.Ü'lerinde yapılacak olan Genç Girişimci Geliştirme Programıyla ilgili Fırat Üniversitesi’nde bir tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
02 Mart 2009 19:45

Kosgeb tarafından düzenlenen ve Enmac danışmanlık tarafından gerçekleştirilecek olan ve Fırat Üniversitesi, İnönü Üniversitesi ve Cumhuriyet üniversitelerinde yapılacak olan Genç Girişimci Geliştirme Programıyla ilgili Fırat Üniversitesi’nde bir tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıda ilk olarak konuşan Elazığ Kosgeb Sinerji Odası Yöneticisi Ahmet Orhan toplantıyla ilgili bilgiler verdi. Daha sonra söz alan Kosgeb Uzmanı Yalçın Akyön slayt gösterisi eşliğinde Genç Girişimci Geliştirme Programı, Kosgeb ve kobilerle ilgili bilgi verdi.

Daha sonra söz alan Fırat Üniversitesi Sanayi İşletme Birliği Geliştirme Merkezi Müdürü Erhan Akın, üniversite de bu proje gibi başka projelerin de gerçekleştirileceğini belirterek hayali olan bütün öğrencileri hayallerinin arkasında durmaya çağırdı.


Toplantının son konuşmacısı Enmac Danışmanı Hülya Mutlu, ENMAC Danışmanlığın bu projedeki yeri ve projenin içeriği hakkında bilgi verdi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
121 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
103 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
173 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
285 kez görüntülendi
DUYURU
27 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
67 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
145 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
364 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR