Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
323 kez okundu
KALPAR:
KALPAR: "Elazığ'a yabancı değilim"
Elazığspor Teknik Direktörü Hüseyin KALPAR, Elazığspor’un ligde iyi bir konumda olduğunu ve kaliteli bir kadroya sahip olduğunu kaydederek, “Elazuğspor’u başarılı olacağıma inandığım için tercih ettim” dedi.
08 Kasım 2017 19:48
 
Elazığspor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Hüseyin KALPAR, saat 18.00’de Elazığspor Tesisleri’nde gerçekleştirilen çalışmayla birlikte yeni takımıyla ilk antrenmanına çıktı.
Antrenman öncesinde futbolcularıyla kısa bir tanışma toplantısı gerçekleştiren deneyimli teknik adam, yaptığı değerlendirmede oldukça umutlu mesajlar verdi.
Kadroda daha önce birlikte görev yaptığı oyuncuların da bulunduğunu kaydeden KALPAR, “Elazığspor’u başarılı olacağıma inandığım için  tercih ettim” dedi.
Elazığspor’un kaliteli bir kadroya sahip olduğunu ve ligde de iyi bir konumda bulunduğunu ifade eden Hüseyin KALPAR, “Kalan maçalarımızı nasıl kazanabiliriz, bunun gayreti içerisinde olacağız” dedi.
Elazığ’a yabancı olmadığını ve Elazığ’da birçok dostunun olduğunu söyleyen KALPAR, “İnşallah sezon sonunda ipi göğüsleyen taraf oluruz” dedi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
BALIKESİR-ELAZIĞ
69 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
117 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
219 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ESKİŞEHİR
379 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
22 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
154 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
200 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
389 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR