Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
789 kez okundu
Gözler, KALDIRIM-YANILMAZ zirvesinde!..
Gözler, KALDIRIM-YANILMAZ zirvesinde!..
Elazığspor’da yaşanan maddi sıkıntı devam ederken, kamuoyunun gözü-kulağı Vali Çetin Oktay KALDIRIM ve Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ’ın üzerinde. Perşembe günü yapılacak olan KALDIRIM-YANILMAZ görüşmesinden olumlu bir sonuç alınması bekleniyor.
17 Ocak 2018 19:29
 Sezonun 2. Yarısının başlamasına sayılı günler kala yaşadığı maddi sıkıntıları aşamayan Elazığspor’da, endişeli bekleyiş devam ediyor.
Başkan Sedat KARATAŞ’ın önceki gün Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ, dün ise Vali Çetin Oktay KALDIRIM ile yaptığı görüşmelerin ardından yaşanan sessizlik devam ederken, ilimiz spor kamuoyu ve taraftarlar, gözünü  Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ ve Vali Çetin Oktay KALDIRIM’a çevrilmiş durumda.
Alınan bilgilere göre, Elazığspor’da yaşanan maddi sorunun çözümü adına Vali Çetin Oktay KALDIRIM ve Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ’ın Perşembe günü bir araya gelecekleri öğrenildi.
Acil olarak, yaklaşık 5 Milyon TL gibi bir desteğe ihtiyaç duyan Bordo-Beyazlı ekibimizde, mevcut futbolcu alacakları, transfer tahtası ve FIFA’da bulunan dosyaların geciken taksitlerinin, beklenen bu destekle  ödenmesi planlanıyor.
Perşembe günü yapılacak olan Vali KALDIRIM ve Belediye Başkanı YANILMAZ arasındaki zirveden olumlu bir sonuç alınması beklenirken, transfer listesinde bulunan futbolculara da kaynak aktarılması durumunda ivedilikle imza attırılacağı haber merkezimize gelen bilgiler arasında.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
BALIKESİR-ELAZIĞ
58 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
109 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
210 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ESKİŞEHİR
364 kez görüntülendi
TELEFİNAL DENİZLİ
137 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
183 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
358 kez izlendi
M.ANALİZ
512 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR