Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
377 kez okundu
Ferhat CANPOLAT’tan büyük başarı
Ferhat CANPOLAT’tan büyük başarı
Niğde’de düzenlenen Genç Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda mücadele eden Elazığlı boksörümüz Ferhat CANPOLAT Türkiye 2.’si olarak önemli bir başarıya imza attı.
07 Şubat 2018 20:20
 Türkiye Boks Federasyonu tarafından 29 Ocak-5 Şubat 2018 tarihleri arasında Niğde’de düzenlenen Genç Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda mücadele eden ilimiz sporcusu Ağır Siklet Boksörü Ferhat CANPOLAT Türkiye 2.’si olarak büyük bir başarıya imza attı.
Toplam 560 sporcunun mücadele ettiği Genç Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda Kırşehir, Eskişehir, İstanbul-Beşiktaş ve Trabzon temsilcilerini yenerek finale çıkan Ağır Siklet Boksörümüz Ferhat CANPOLAT, finalde ise Bursalı rakibine mağlup olarak gümüş madalya almaya hak kazandı.
Boks İl Temsilcisi Dr. Kubilay ŞENBAKAR şampiyonayla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, ilimizin son yıllarda boks sporunda önemli bir ivme kazandığı kaydederek, Boks Federasyonu olarak sporcu ve antrenörlerin her zaman yanında olacaklarını belirtti ve Ferhat CANPOLAT ile Antrenörü Orhan AYDIN’ı tebrik etti.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
BALIKESİR-ELAZIĞ
58 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
109 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
210 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ESKİŞEHİR
364 kez görüntülendi
TELEFİNAL DENİZLİ
137 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
183 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
358 kez izlendi
M.ANALİZ
512 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR