• Dolar
  6.7688
 • Euro
  7.6343
 • G. Altın
  366.79
 • T. Altın
  2501.4

Bulgaristan'da düzenlenen "Balkan Taekwondo Şampiyonası’nda 57 kilogramda mücadele ederek Balkan Şampiyonu olan Elazığlı sporcu Gülse Polat, Antrenörleri Suat Acar ve Akın Keleş ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

13-15 Eylül tarihlerinde Bulgaristan’da düzenlenen Balkan Taekwondo Şampiyonası’nda mücadele ederek 57 kilogramda ringe çıkan ve tüm rakiplerini geride bırakarak Balkan Şampiyonu olan Elazığlı Milli sporcu Gülse Polat, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Balkan Şampiyonu Taekwondocu Gülse Polat’a Antrenörleri Suat Acar ve Akın Keleş de eşlik etti.

Gülse Polat’ı tebrik ederek tam destek sözü veren ve hediye takdiminde bulunan Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, başarılarının devamı etmesi temennisinde bulundu.

Gülse Polat Balkan Şampiyonluğunun kendisi için yeterli olmadığını kaydederek, hedefinin dünya şampiyonluğu olduğunu söyledi.

Antrenör Suat Acar ise yaptığı değerlendirmede Gülse Polat’ın önemli bir başarı elde ettiğini kaydederek, daha iyi çalışarak 2024 olimpiyatları için mücadele edeceklerini söyledi.