• Dolar
  7.359
 • Euro
  8.9377
 • G. Altın
  436.80
 • T. Altın
  2968.2

Elazığspor’un Beşiktaş’ın başlattığı “Bırakmam Seni” kampanyasına destek verme kararı almasının ardından Beşiktaşlı taraftarlar Elazığspor’un sosyal medya paylaşımına oldukça duygusal yorumlar bıraktılar.

Beşiktaş’ın başlattığı “Bırakmam Seni” kampanyasına Elazığspor’un destek vereceğini açıklamasının ardından Beşiktaşlı taraftarlar Elazığspor’dan övgü dolu paylaşımlar geldi.

Yaptığı bu duyarlı davranış nedeniyle bir anda gündeme oturan Elazığspor Kulübü, bu sayede Beşiktaş ile kalıcı bir dostluğun da temellerini atmış oldu.

Beşiktaş’ın stadyumsuz kaldığı dönemde Elazığ Atatürk Stadyumu kapılarını açan Elazığspor, Elazığ Atatürk Stadyumu yıkıldığı süreçte ise Beşiktaş’tan karşılık gören Elazığspor, maddi anlamda yaşadığı sıkıntılı günler nedeniyle “Bırakmam Seni” adı verilen bir yardım kampanyası başlatan Beşiktaş’ın bu zor gününde de yanında oldu.

Önceki gün Elazığspor Kulübü’nden konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapılırken, Beşiktaşlı taraftarlar Elazığspor’un bu paylaşımının altına oldukça duygulu yorumlar bıraktılar.

İşte o paylaşımlardan bazıları;