• Dolar
  7.6604
 • Euro
  8.9115
 • G. Altın
  458.49
 • T. Altın
  3120.8

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, inşaatları devam eden Atatürk Stadyumu ve Doğukent Stadyumu’nu ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

İlimizde yapımı devam eden Atatürk Stadyumu ve Doğukent Stadyumu inşaat alanlarını ziyaret eden AK Parti MKYK Üyesi ve  Elazığ Milletvekili Metin Bulut ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldılar.

Bulut ve Şerifoğulları’na ziyaretlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver’in yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren de eşlik etti.

 

 

Yapılan incelemelerin ardından değerlendirmelerde bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, ihalesi 28 Ağustos’ta yapılan ve 3 gün önce ise çim serimine başlanan Butik Stadyum’un tamamlanmasıyla birlikte Elazığspor ve Elazığ Belediyespor’un iç saha maçlarını Doğukent’te oynayacaklarını aktardı.

 

 

AK Parti MKYK Üyesi ve  Elazığ Milletvekili Metin Bulut ise yaptığı değerlendirmede, Atatürk Stadyumu’nda biraz gecikme yaşandığını ifade ederken, sezon sonuna doğru inşaatta önemli bir ilerleme beklediklerini söyledi.

 

 

Doğukent Stadyumu’na yönelik bilgiler de veren Bulut, çalışmaların zamanından önde gittiği aktararak Gençlik ve spor İl Müdürlüğü ile yüklenici firma yetkililerine teşekkür etti.