Elazığspor Taraftar Grubu Narkoz, yaşanılan sahipsizliğe tepki göstererek yetkilileri kulübe sahip çıkmaya davet etti. Futbolcuları da sert bir dille uyaran Narkoz Grubu, “ya bu takıma sahip çıkarsınız ya da olacaklardan hiç birimiz mesul değiliz” dedi.

Ara Transfer Dönemi öncesinde Elazığspor’da yaşanan transfer engeli devam ederken, Narkoz Taraftar Grubu sert bir açıklama yaparak duruma tepki gösterdi ve yetkilileri Elazığspor’a destek vermeye davet etti.

Narkoz Grubu’ndan yapılan açıklama aynen şöyle;

“Hiç sordunuz mu kendinize en son ne zaman rahat bir maç izledik biz diye? Şöyle bir düşünün ve cevap verin.Aklınıza gelmedi değil mi? Malesef bizimde gelmedi.

Peki Neden? Kulaklarımız hep ödemeler, futbolcu tazminatları, kredi borçları, giderler, puan silmeleri, küme düşme, geçmiş yönetimlerin beceriksizliğini vs duydu.

Bu şehrin ileri gelen amirleri bu takımın ne halde olduğunu bildikleri halde elini taşın altına koymuyorlarsa kaderine terk ediyorlarsa, zamanı geldiğinde boyunlarında şanlı şerefli çaydaçıra armalı atkı ile istekleri olduklarında da terk edilenler kendileri olacaktır. Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ...

53 yıllık bir kulübün düştüğü durum hiç mi içinizi vicdanınızı sızlatmıyor. Rakiplerimizi hiç bir zaman küçümsemedik onlara saygımız sonsuz lakin Pazarspor, Karacabey Belediye, Serik Belediye, Mamak FK vb. bizim bu takımlarla ne işimiz var?

 

Televizyonda sosyal medyada ELAZIĞSPOR-X takım maçı varmış diye gördüğünüzde hiç sorguluyor musunuz bizim bu takımlarla işimiz ne diye? Üstüne bide bu kulüplerden mağlubiyet alınca içiniz sızlıyor mu? Bir futbol kulübü bir şehrin simgesidir. Futbol yoksa o şehrin ismi duyulmaz. Biz bunu algılayacak kapasitede insanlarız ya siz?

Gelelim kendisini Messi, Ronaldo gören genç kardeşlerimize, Selçuk Öztürk başkanın dediği aslanlara. İki yıldır bizim aslanlarımız bizim gençlerimiz dedik sahiplendik sizleri. Görüyoruz da bu şehrin evlatları gibi çaba sarf edilmiyor. Nasıl olsa bize mahkumsunuz gibi hareket ediyorsunuz. Sokaklara ineriz hiç birinizde  evinizden çıkamaz rahat nefes alamazsınız. Kimin kime mahkum olduğunu görürüz sonrasında. Buradan tekrar diyoruz ya bu takıma sahip çıkarsınız yada olacaklardan hiç birimiz mesul değiliz. Şimdi birileri çıkıp kötü adamlar yine tehdit ediyor diyecektir. Diyenlere bir sorumuz var. SİZİN BU DURUMA İÇİNİZ SIZLAMIYOR MU?”