• Dolar
  7.4294
 • Euro
  8.982
 • G. Altın
  412.30
 • T. Altın
  2847.5

Elazığspor Gençlik 23 Taraftar Grubu Lideri Serkan Çayır, yazılı bir açıklama yaparak artık taraftarın sabrının kalmadığını belirtti ve transfer tahtasının açılması için şehrin önde gelenlerini göreve davet etti.

Elazığspor’da üst üste alınan başarısız sonuçların ardından taraftarlar ayağa kalktı.

Gençlik 23 Taraftar Grubu Lideri Serkan Çayır, yazılı bir açıklama yaparak artık taraftarın sabrının kalmadığını belirtti ve transfer tahtasının açılması için şehrin önde gelenlerini göreve davet etti.

Çayır’ın açıklaması aynen şöyle;

“Bizler Elazığspor taraftarları olarak her sene aynı sıkıntıları aynı sorunları yaşamaktan bıktık usandık. Her sezon öncesi transfer tahtası açılacak mı? Transfer Yapacak mıyız? Diye düşünmekten dert sahibi olduk. Tarihinde 2 defa Süper Lig görmüş Elazığspor bugün ilçe takımlarıyla aynı grupta mücadele ediyor. Hayatında 1.Lig’i bile görmeyen takımlara maskara olduk. Transfer döneminin açılmasına 2 hafta var ama şehrin ileri gelenlerinden halen daha ses seda yok.

53 Yıllık Mazisi Olan Elazığspor’un formasında göğüs reklamı bile yok, ne oldu da bu takıma bu kadar küstünüz yalnız bıraktınız. “Selçuk Öztürk bıraksın gelip kulübü alırız” diye sosyal medyada ahkam kesenler, buyurun gelin Selçuk Öztürk üstüne basa basa söylüyor “Parası olan gelsin bırakmayan namerttir” diye neredesiniz? Sosyal medyada yazıp çizmeyle olmuyor bu işler. Bu taraftarlar 24 saatlik yönetimi de gördü, talip değilseniz  gelin bu  mevcut yönetime sahip çıkın, destek olun,

göz göre erimesine müsaade etmeyin.

Buradan ilin mülki amirlerine ve STK’lara da sesleniyoruz, taraftarın sabrı kalmadı, Elazığspor’a sahip çıkılması güçlü bir yönetim oluşturulması için, transfer tahtasının açılması için sokaklara dökülüp protesto mu edelim bunu mu istiyorsunuz.

Önümüzde 2 haftalık bir süreç var herkes üzerine düşen görevi yapsın yoksa taraftarlar olarak biz gerekeni yapacağız