• Dolar
  7.4084
 • Euro
  8.9713
 • G. Altın
  443.16
 • T. Altın
  3007.3

Tetiş Yapı Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak, sakat futbolcular Kadir Bekmezci ile Muhammed İldiz’in durumlarının iyiye gittiğini aktararak, Pazarspor maçıyla birlikte yeni bir başlangıç yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Tetiş Yapı Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak, Pazarspor maçı öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

Zorlu bir süreç geçtiklerini aktaran başarılı teknik adam, sakat futbolcular Kadir Bekmezci ile Muhammed İldiz’in durumlarının iyiye gittiğini söyledi.

Pazarspor maçı ile birlikte yeni bir başlangıç yapmayı hedeflediklerini ifade eden Kaynak, “Son iki maçımızda takım olarak çok önemli eksikliklerimiz vardı. Duran toplardan yediğimiz goller ile  puan alabileceğimiz maçları puansız kapattık. Bizim için her puanın çok büyük önemi var. Bu bilinç içinde kalan maçlarımızı oynayacağız. Bu hafta sonunda kendi sahamızda oynayacağımız Pazarspor maçı ile yeni bir süreç başlatmak istiyoruz. Bunun içinde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Pazarspor maçı öncesi cezaları bulunan oyunculardan Kaleci Ahmet Doğan, Cihan Aslan, Cengizhan ve Kadir Taşoğlu’nun cezalarının bittiğini, Murat Ceylan’ın ise iki maç cezasının kaldığını belirten Tetiş Yapı Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak; “Üç oyuncumuz cezalarını tamamlayarak aramıza döndü. Sakatlıkları bulunan Kadir Bekmezci ile Muhammed İldiz’in sakatlıklarında da önemli düzelme yaşandı. Bu bizleri mutlu ediyor” şeklinde konuştu.