• Dolar
  6.866
 • Euro
  7.8302
 • G. Altın
  398.90
 • T. Altın
  2703.6

11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan ayında Elazığ Bahçelievler Ortaokulu çok anlamlı bir etkinliğe imza attı.

11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan ayında Elazığ Bahçelievler Ortaokulu çok anlamlı bir etkinliğe imza attı. Okul öğrencileri kendi imkanlarıyla ihtiyaç sahiplerine erzak topladı ve toplanan bu gıda malzemelerini belirlenen adreslere teslim ettiler.

 

 

Gıda malzemelerinin toplanması, paketlenmesi, dağıtılması aşamasına kadar okul öğrencilerinin ve öğretmenlerinin büyük bir özveriyle hareket ettiğini belirten Bahçelievler Ortaokulu Müdürü Murat Kaya

“Destek sağlayan tüm öğrencilerimize ve onların değerli velileriyle, öğretmenlerimize ve çalışan personelimize bu anlamlı yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

Bahçelievler Ortaokulu Müdür Yardımcısı Çilem Eda Topal’da yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Bu anlamlı proje kapsamında İHH tarafından belirlenen ve şehrin farklı mahallelerinde ikamet eden yaklaşık 50 ailemize Ramazan ayında öğrencilerimizle kapsamlı bir yardım paketi hazırladık. Rabbim sadece bu ayda değil, yılın diğer aylarında da onlara yardımcı olmamıza vesile olsun. Özellikle Beden Eğitimi Öğretmenimiz Selma Orhan’a da ayrıca teşekkür etmek istiyorum, gerçekten kendisi ve öğrencileri yoğun bir gayret gösterdi. Allah hayırlarını kabul etsin”