AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Küçük Organize Sanayi Bölgesini Ziyaret Ederek Esnaf Ve Vatandaşlar İle Bir Araya Geldi.

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kentteki ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Yıldırım bu kapsamda Nakliyeciler Sitesi Kamyon ve Tır Garajı’nı ile Küçük Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti. Ziyarette tır şoförleri ve esnafla bir arayan gelen Yıldırım talep ve sıkıntılarını dinledi.

 

 

Esnaf ve vatandaşlar ile daha sık görüşeceğini belirten Yıldırım; “Esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile daha sık bir araya geliyoruz. Misafir olarak parti binamızda ağırlamakla kalmıyoruz, işinin başından ayrılamayan esnafımızın ayağına biz gidiyoruz. Yapılan projeler hakkında istişarelerde bulunuyoruz. Yapılması gerekenler hakkında fikrimizi beyan ediyor destekçileri olduğumuzu belirtiyoruz. Yeter ki vatandaşlarımız bizlerden talepte bulunsunlar. Daha önce de beyan ettiğim gibi her sorun bizim muhatabımızdır. Yapacağımız hiçbir hizmet veya yardım bize ağır gelmez aksine vatandaşımızın işinin görülmesi ve burada bizim de desteğimizin olması bizi onure eder. Bizim işimiz hizmettir ve işimizin başındayız.” İfadelerine yer verdi.