Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Üniversal Göz Hastanesi ile indirim protokolü imzaladı.

Üye ve üye olmayan tüm basın emekçilerinin faydalanması için indirim protokolleri imzalamayan devam eden FHGC, bu kez Üniversal Göz Hastanesi ile anlaşma yaptı.

Cemiyet ile hastane arasında hem basın mensupları, hem de ailelerinin faydalanması için indirim protokolü imzalandı. Ayrıca protokol kapsamında Çalışan Gazeteciler Günü, Basın Bayramı gibi özel günler de de hafta boyunca yüzde 50 oranında indirim yapılması, tetkiklerden ücret alınmaması kararlaştırıldı.

 

 

Protokolü cemiyet adına Başkan Semih Erdem, hastane adına ise Kurumsal Satış ve Pazarlama Müdürü Kübra Bakır protokolü imzaladı.

Elazığ'ın gerek özel gerekse üniversite ve devlet hastaneleri ile bölgeye hizmet ettiğini aktaran FHGC Başkanı Semih Erdem; "Üniversal Göz Hastanesi ile indirim protokolü anlaşması için bir araya geldik. Özel olarak Elazığ'da tek olan Üniversalgöz Hastanesi ayrıca üye ve üye olmayan basın mensubu arkadaşlarımıza özel günlerinde de özel olarak yüzde 50 indirim uygulayacak. Yaptığımız anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum"dedi.

 

 

 8 yıldır hastanelerinin hizmet verdiğini anımsatan Kurumsal Satış ve Pazarlama Müdürü Kübra Bakır ise," Bugün Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyetimiz ile indirim protokolü için bir araya geldik. Bu protokol kapsamında basın mensubu arkadaşlarımız aileleriyle birlikte indirimli olarak kurumumuzdan faydalanabileceklerdir. Pandemi döneminde de hastalarımıza gerekli tedbirleri alarak hizmet veriyoruz. Türkiye'de ön sıralarda yer alan hizmetleri veriyoruz"ifadelerini kullandı.