Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatih Öztek, Elazığ’daki Temaslarını Bugünde Sürdürdü.

Geçtiğimiz gün Elazığ’a gelen ve bir dizi ziyaretten bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Ekonomik İşler Birim Başkanı Dr. Fatih Öztek, temaslarına devam etti.

Öztek’e Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Mehmet Gül, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhun Karakuş ve beraberindeki heyet de eşlik etti.

 

 

Öztek ve heyet, ilk olarak Memur Sen Elazığ İl Temsilcisi İbrahim Bahşi ile bir araya gelerek, 6.dönem toplu sözleşme ile ilgili istişarelerde bulundu. 

İbrahim Bahşi yaptığı açıklamada; "İlimizde bir dizi ziyaretlerde bulundular. Elazığ’ın hem deprem sonrası süreçteki sorunlarını hem de salgın sürecindeki sorunlarını dinleyerek yanımızda oldular katkı sundular. Bugünde kamu çalışanlarımızı temsilen Memur-Sen’i ziyaret ettiler.”dedi.

 

 

Ekonomik İşler Birim Başkanı Dr. Fatih Öztek ile beraberindeki heyet daha sonra, Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürü Turan Karahan’ı makamında ziyaret etti.

İl Müdürü Karahan ziyarete ilişkin değerlendirmesinde; "İlimizin tarım ve hayvancılık noktasında olması gereken yere ulaşması noktasında neler uygulanabilir, hangi projeler hayata geçirilebilir diye bu duyarlılık içerisinde hareket edip burada olduğunuz için sizlere teşekkür ederim." dedi.

 

 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Öztek ve beraberindekiler, son olarak Elazığ Ziraat Odası Başkanı İbrahim Hacıoğulları ile bir araya geldi.