Elazığlılar CHP’li Öztunç’a sosyal medyadan #Haddinibil etiketi ile tepki gösterdi!

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin üzerinden 1 yıla yakın zaman geçmesinin ardından, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve partiden 30 milletvekili ile deprem bölgesine geldi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç’un deprem bölgesinde yaptığı açıklamalar ise Elazığlılardan tepki çekti.

Öztunç yaptığı konuşmada ‘’Size tüp verdiler mi eve dolu verip geri dolu istiyorlar. Deprem olmuş insanlar ekonomik krizde nasıl yapacaksın yardım kolisi tam geliyor mu gelmiyor. Gelenin içinde de çoğunlukla biliyorum zamanı tarihi geçmiş ürünler var öyle değil mi? hak mı böyle bir hak olur mu? Bunun için mi var devlet. Hepiniz, çoğunuz büyük bir çoğunluğunuz büyük bir kısmınız gittiniz Ak Partiye oy verdiniz bunun için mi oy verdiniz? Bunları uyarmak için kulaklarını çekmek için bugün buradayız.’’ İfadelerini kullandı.

#Haddinibil TT OLDU

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç yaptığı konuşmanın ardından sosyal medyada #Haddinibil gündem oldu. Elazığlı vatandaşlar sosyal medyadan tepkilerini gösterdi.

ŞERİFOĞULLARI: “KİMSENİN HADDİNE DEĞİL”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ‘’ Elazığ halkı merttir, yiğittir. Yapılan iyilikleri asla unutmaz, hele ki zor zamanında dağ gibi arkasında duran devletinin ve kendi evlatlarının kulağını başkasına çektirmez. Elazığlının kulağını çekmek kimsenin haddine değil...’’ ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

AĞAR ‘’GELEYİM DENEYİN KULAĞIMI ÇEKMEYİ’’

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ‘’Elazığ’dayım neredeyseniz siz misafirsiniz zahmet etmeyin ben geleyim deneyin kulağımı çekmeyi bir senedir bu şehirde devlet millet el ele çalışanlar hastalıklarını saklamaya çalışarak evleri yetiştirmeye çalışıyor zor günde gelmedin şimdi bugün bu ne terbiyesizlik’’ ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

BULUT ‘’ELAZIĞ HAD BİLDİRME YERİ DEĞİL’’

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ‘’Sayın Vekil Ali Öztunç Elazığ had bildirme yeri değil. Had bilme yeridir. Hiç kimse Elazığlıların kulağını çekmeye cüret edemez. Önce haddinizi bileceksiniz. Biz buradayız buyurun bir deneyin de görelim.’’ Şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

SERMİN BALIK ‘’ İTTİFAK ORTAKLARINIZIN KULAĞINI ÇEKİN!’’

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık ‘’Siz önce teşkilatlarınızdaki tacizcilerinizin, tecavüzcülerinizin, terörist cenazelerine katılan vekillerinizin, deprem bölgesine kayak takımları ile gelen belediye başkanınızın, sırtını hain terör örgütü PKK'ya dayayan ittifak ortaklarınızın kulağını çekin!’’ dedi.

 

 

 

 

 

 

DEMİRBAĞ ‘’2023'TE MİLLET KİMİN KULAĞINI ÇEKECEK GÖRECEKSİN’’

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ‘’PKK ile HDP ile kol kola gireceksin, aynı tabaktan yiyeceksin, deprem zamanı ortada olmayıp bir yıl sonra gelip ahkam keserek kulak çekmekten bahsedeceksin. Hadsizlik edip bunu bir de Elazığ da yapacaksın.2023'te millet kimin kulağını çekecek göreceksin.’’ Dedi.

 

 

 

 

 

 

YILDIRIM ‘’ELAZIĞ'DA OLDUĞUNU UNUTMA’’

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ‘’Halkın sesine kulak vermiyorsunuz, bizleri kulak çekmekle tehdit ediyorsunuz. Seçimlerde kimlere destek verdiğinizi, kimlerin sizin kulağınızı çektiğini bizler çok iyi biliyoruz. Elazığ'da olduğunu unutma.’’ dedi.