Elazığ Berberler Ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, 21 Eylül Salı günü bayan kuaförlerine ve güzellik merkezlerine yönelik eğitim semineri düzenleyeceklerini söyledi.

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası, bayan kuaförlerine ve güzellik merkezlerine yönelik eğitim semineri düzenleyecek.

Uzman eğitmenler tarafından kuaförlere ve güzellik uzmanlarına, her türlü konuda eğitim verilecek.

Etkinlikle ilgili bilgi veren Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, pandemiden olumsuz etkilenen esnafa moral amacıyla etkinlik düzenlediklerini belirti.

Başkan Nizamettin Türkoğlu ‘’Rabbim nasip ederse önümüzdeki Salı 21 Eylül günü saat 4’te bütün bayan kuaförler ve güzellik salonlarımızı bekliyoruz. Çünkü onlara yönelik çok güzel çalışmalarımız eğitimler seminerler organizasyonlar ve detayında da yiyip içecek ikramlarımız olacak. Detayında inşallah canlı müziğimiz olacak katılımcı bütün meslektaşlarımızı bekliyoruz. Çünkü meslektaşlarımızın kendi meslek dallarına biraz daha katı sağlayacaklarına inanıyorum. Ne olursa olsun hiçbir meslektaşımızdan ücret talep etmedik etmeyeceğiz. Bugüne kadar verdiğimiz bütün semir bütün eğitimlerimizde hiçbir ücret talep etmedik odamız olarak bundan sonra da etmemeye karar verdik.’’ İfadelerini kullandı.

Başkan Türkoğlu ayrıca ilerleyen tarihlerde ise erkek kuaförlerine yönelik bir eğitim semineri düzenleyeceklerini de ifade etti.

Başkan Nizamettin Türkoğlu ‘’En kısa zamanda tarihini inşallah 21’inde açıklayacağız ama bu süreçte bayan kuaförlerine ve güzellik salonlarına yapmış olduğumuz eğitim seminer detayında inşallah erkek kuaförlerine de sunum yapacağız.’’ Şeklinde konuştu.