• Dolar
  6.7688
 • Euro
  7.6343
 • G. Altın
  366.79
 • T. Altın
  2501.4

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, ASTAV Yazılım standını ziyaret ederek, GoArt projesini deneyimledi. Milletvekili Demirbağ, projenin her yaştan insanın ilgisini çekecek, sıra dışı bir proje olduğunu söyledi.

 

TeknoFest İstanbul Havacılık Uzay ve Teknoloji Festivali, yoğun katılımla devam ediyor. ASTAV Yazılım standı ise, Teknofest’in ilk gününde beri yoğun ilgi çekiyor. İlk günden itibaren yoğun ziyaretçi akımına uğrayan ASTAV Yazılım’ı son olarak AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ziyaret etti.

 

 

TeknoFest’in bu sene çok güzel organizasyonlara ev sahipliği yaptığını söyleyen Demirbağ,

“Çok güzel bir hazırlık yapmışlar. Ben ASTAV Yazılım’ı ve Burak Bey kardeşimi tebrik ediyorum. Başta ASTAV olmak üzere, TEKNOFEST’i ziyaret etmek üzere, bugün Ankara’dan geldik. Çok güzel hazırlanmış fuar. Gökyüzünde Milli Savunma Sanayii’nin ürettiği uçaklar uçuyor. Keşke bundan 30 sene evvel bu işe başlasaydık, bugün bir süper güç olurduk. İnşallah teknolojideki artan hızla birlikte kısa sürede, önümüzdeki 10 yıl içerisinde, üçüncü süper güç olacağız. Gerçekten kıvanç duydum, gurur duydum. Ben bugün burada ayrıca, üniversitemizden katılarak yarışmada birinci olan öğrencilerimizi de tebrik ediyorum. Cumhurbaşkanımızın elinden ödüllerini aldılar. Burak Bey kardeşimizi ve ASTAV’ı da canı gönülden tebrik ediyorum. Allah hayırlı uğurlu kılsın inşallah” diye konuştu.

 

 

GoArt projesinin her yaştan insanın ilgisini çekecek bir proje olduğunu söyleyen Milletvekili Demirbağ,

“Oldukça güzel bir proje. Her yaştan insanın yanında özellikle gençlerimizin çok büyük ilgi duyacağını düşünüyorum. Normalde içeriye girdiğinizde etrafınızdaki stantları görmeniz gerekirken, projenin ‘Zaman Kapısından’ geçtikten sonra, birden bire tarihi şeritler gözünüzün önüne geliyor. Güzel bir proje düşünmüşler. Ben çok ilgi çekici olduğunu düşünüyorum” dedi.

Haber: Neriman Akbaş