• Dolar
  7.3226
 • Euro
  8.6943
 • G. Altın
  457.29
 • T. Altın
  3107.7

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze Arıcak ve Alacakaya ilçelerine ziyarette bulundu.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze Arıcak ve Alacakaya ilçelerine ziyarette bulundu. İlk olarak Arıcak’a giden Gürgöze, Arıcak Belediye Başkanı Ferit Yıldırım’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaret sırasında değerlendirmelerde bulunan Yıldırım

“31 Mart seçim sürecinde yoğun çalışmalar gösterdik. Bu seçimin başında tekrar aday olmam konusunda gösterdikleri desteklerden dolayı başta İl Başkanımız Ramazan Gürgöze’ye, milletvekillerimize, il ve ilçe teşkilatına, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Artık çalışmalara başladık” diye konuştu.

 

 

Ramazan Gürgöze ise,

“Belediye başkanımızı tekrar kutluyorum. Bu dönemde tekrar çok güzel hizmetlere imza atacağımızı ifade etmek istiyorum. Sayın belediye başkanımız çok güzel ifade ettik. “Asıl sorumluluk dönemi şimdi başlıyor” dedi. Bu bilinçle hareket eden bir belediye başkanına sahip oldukları için, Arıcak halkının önemli bir fırsat ile yola devam ettiğine inancım tamdır” dedi.

 

 

Gürgöze daha sonra Alacakaya ilçesine geçti ve Belediye Başkanı Başaran Yaşlı’yı makamında ziyaret etti. Gürgöze,

“31 Mart akşamında güçlü bir destekle belediye başkanı seçilen Başaran Yaşlı kardeşimize hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Kalan 5 yıllık süre içerisinde ilçemize çok önemli ve hayırlı hizmetler yapacağına inanıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı ise,

“Bu dönem Ramazan başkanımızın önderliğinde, kıymetli başkanlarımın destekleri ve seçim sürecinde gösterdiğimiz çalışmalar neticesinde kazanmış bulunmaktayız. Bunun haklı bir gururu var. Nitekim buna iki de il genel meclis üyemizi eklediğimiz takdirde tam da kıvamında kazanılmış bir seçim olarak görüyorum.” şeklinde konuştu.