Fırat Üniversitesi kampüs etkinlikleri kapsamında Prof. Dr. Nino Kvatchantıradze tarafından açık havada piyano resitali düzenlendi.

Fırat Üniversitesi kampüs Etkinlikleri kapsamında Prof. Dr. Nino Kvatchantıradze tarafından açık havada piyano resitali düzenlendi. Fırat Üniversitesi Kültür Parkta gerçekleşen resitale, FÜ Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş rektör yardımcıları, akademisyenler çok sayıda davetli katıldı.

 

 

Fırat Üniversitesi akademisyenlerinden devlet konservatuarı öğretim üyesi Prof. Dr. Nino Kvatchantıradze gösterdiği performansla dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

“BU ETKİNLİKLERLE COVİDİ UNUTTURMAK GEREKİYOR”

Resital sonrası açıklamalarda bulunan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, kovid süreci hepimizi son derece gerdi. Yaklaşık bir buçuk yıla aşkındır herkes evinde, iş yerinde stresli bir biçimde çalışmaya devam ediyor. Hocamız arkadaşlarla beraber bize çok güzel bir etkinlik yaşattılar. Her şeyden önce hocama çok teşekkür ediyorum. Bu yaz boyunca bu tür etkinliklerle kovidi unutturmak gerekiyor. Dedi.