• Dolar
  7.4839
 • Euro
  9.0395
 • G. Altın
  442.09
 • T. Altın
  2999.2

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, il yönetim kurulu üyeleriyle tanışma toplantısında bir araya geldi.

Organize Sanayi Bölgesi OSB toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım,  yönetim kadrosundan bahsederek kadronun içine sindiğini aktardı.

Başkan Yıldırım; ‘‘Uzun bir İl Başkanlığı maratonunun ardından yönetim kurulumuz Genel merkez tarafından onaylandı. Şu anda birbirinden değerli 60 kişilik yönetim kadromuzla birlikteyiz. İnşallah birlikte uzun yollar yürüyerek güzel şeyler yapacağız. Yönetim kadrosunu oluştururken Her bölgeye ve her İlçeye hitap eden bir arkadaşımı almaya çalıştım. Meslek anlamında da çeşitli gruplar seçtik. Genel anlamda böyle bir dağılım yaptık benim içime sindi bu kadro çok güzel işler başaracak.’’ dedi.

 

 

Yıldırım, şehrin sorunları olduğunu söyleyerek; ‘‘Şehirin bazı sorunları var, ama biz temsil ettiğimiz AK Parti’nin üyeleri olarak bu sorunların sahibiyiz. Milletvekillerimiz ile birlikte bu sorunların üstesinden gelmek için azami gayret sarf edeceğiz. Samimi olduğumuz sürece çözülmeyecek sorun olduğunu düşünmüyorum.’’ ifadelerini kullandı.

 

 

‘’Bu Şehrin Bu Tür Kavgalara İhtiyacı Yok’’

Toplantıda Milletvekili Gürsel Erol’a cevap veren Başkan Yıldırım;

‘’Biz o gece birkaç siyasimiz ile birlikte Ankara’dan gelmiştik ve sabahına o toplantıya davetçi olarak katıldık dolayısıyla toplantının sahibi Sayın Valimizdi. Bana göre bu üzerinde durulacak bir konu değil. Bir mahalle toplantısı yapılmış ve bizlerde katılmışız, Gürsel beyin bir eksikliği olabilir ancak bunun bu kadar medyaya taşınması gereken bir sorun olmadığını düşünüyorum. Çok gereksiz kaşınmaması gereken şeyler kaşınırken, yapılması gereken şeyler de hep bu süslü cümlelerin arkasında eriyip gidiyor bu şehrin bu tür kavgalara ihtiyacı yok. Biz bu şehirde doğduk ve bu şehirde ekmeğimizi kazanıyoruz. Farklı partilerde siyaset yapıyor olabiliriz ama tek amacımız Elazığ nasıl kalkınır, Yaraları nasıl sarılır olmalı.’’ Dedi.