• Dolar
  7.3467
 • Euro
  8.944
 • G. Altın
  436.75
 • T. Altın
  2971.1

DEVA Partisi Elazığ Yönetim kurulu üyeleri belirlendi.

İl Başkanlığını Murat Dağhan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Elazığ İl Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri belirlendi.

 

 

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Dağhan mazbatasını aldı

Geçtiğimiz günlerde Genel Başkan Ali Babacan’ın da katılımıyla ile yapılan genel kurulla birlikte yeniden il başkanlığına seçilen Murat Dağhan ve yönetim kurulu üyeleri, seçim kurulundan mazbata aldı.

Mazabata töreni sonrasında açıklama yapan İl Başkanı Murat Dağhan; ‘’Elazığ’ın siyasi hayatında önemli bir gün olarak görüyoruz bu günü. Türk Siyasi Tarihine bir umut hareketi olarak başlayan deva partisinin tüm 81 vilayette teşkilatlanması hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bizim Elazığ için övünç olanda çok kıymetli arkadaşlarımla çok kısa bir sürede teşkilatlanmamızı tamamlamamız. Elazığ için çok çalışacağız. Birkaç ilçemiz kaldı. Onlarında teşkilatlanmasını tamamlayarak 27 Aralık günü büyük kongreye böyle çok kalabalık bir şekilde gideceğiz. Elazığ için bir kazanım olarak görüyoruz. Elâzığ için yapacağımız çok güzel çalışmalar var. Buradaki her bir arkadaşımızın gözlerine baktığınız zaman, yüreklerine baktığınız zaman Türkiye için atan kalpler var, Elazığ için atan kalpler var. Elazığ’ımızın bundan sonra problemlerini ve Türk milletinin problemlerini dile getireceğiz. Çözüm için hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı