• Dolar
  7.4642
 • Euro
  9.024
 • G. Altın
  437.81
 • T. Altın
  2998.3

İyi Parti Elazığ İl Başkanlığı kuruluşunun 3. yıl dönümünde Atatürk anıtına çelenk bıraktı.

İYİ Partinin ülke genelindeki kutlamaları çerçevesinde iyi parti Elazığ İl Başkanlığı’da Atatürk anıtına çelenk bıraktı. Partililerin katıldığı kutlama programında Merkez İlçe Başkanı Ahmet Faruk Kanmaz açıklamalarda bulundu.

 

 

Genel başkan Meral Akşener’in katılım sağlayacağı büyük kutlamanın İzmir Tandoğan meydanında olacağını dile getiren İlçe Başkanı Kanmaz; ‘Bizlerde İl ve Merkez İlçe yönetimi ile birlikte Valilik binamızın önündeki Atatürk anıtına çelenk koyma töreni ile gün içerisindeki kutlamalarımıza buradan başlamış olduk.

25 Ekim 2017 de Genel başkanımız sayın Meral Akşener hanımefendinin Ankara’da kurduğu partimiz her geçen gün büyüyerek ve güçlenerek yoluna devam ediyor. Ötekileştirilme kutuplaştırılma ve iftira atmosferinden beslenenlere karşı verdiğimiz mücadelemiz 24 Haziran seçimlerinde 40 vekilimizin seçilmesiyle ilk meyvesini vermiştir. Ne geçmişte ne bugün nede yarınlarda İYİ partiyi bölmek parçalamak isteyen hiç şer ve güç odakları emellerine ulaşamayacaktır.’’ dedi.

 

 

İYİ Parti’nin milletin isteği ile kurulmuş cesurlar hareketi olduğunu belirten Kanmaz; ‘‘Bizler güçlü kadrolarımızla ülkemizi yönetmeye talibiz. Her türlü yıldırma ve parti içi hiyerarşimizi bozmaya çalışanlara söylemek isteriz ki; dünden daha güçlü yarın için daha inançlıyız. Partimizin her gönüllü üyesi ile birlikte gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden çalıştık. Bize karşı yapılan haksızlıklara ve atılan çamurlara karşı mücadelemizden yılmadık. Bizler bir aileyiz,ve İYİ Parti ailesi olarak hergeçen gün güçlenerek büyümeye devam ediyoruz. Milletimizin İYİ Partimize ihtiyacı var, Millet bizi çağırıyor.’’dedi.