• Dolar
  6.9892
 • Euro
  8.237
 • G. Altın
  442.65
 • T. Altın
  3034.1

Milliyetçi Hareket Partisi Sivrice İlçe Başkanı Erol Targut ve Palu İlçe Başkanı Zülfü Yılmaz görevlerinden istifa ettiler.

Konuyla ilgili MHP Sivrice İlçe Başkanı Erol Targut ile MHP Palu İlçe Başkanı Zülfü Yılmaz basın açıklamasında bulunarak istifa ettiklerini duyurdular. 

MHP Sivrice İlçe Başkanı Erol Targut yaptığı açıklamada: 

"2017 Tarihinden bugüne kadar yürüttüğüm ve Belediye Başkanlığının kazanması noktasında büyük emekler verdiğimiz Sivrice İlçemizin  MHP  İlçe Başkanlığı görevini bırakmak istediğimi İl Başkanımız Sayın Semih Işıkver’e daha önce iletmiştim. Süreç içerisinde İl Başkanımız ile yapmış olduğumuz  istişareler sonucunda bugün itibariyle görevimi  bırakmış bulunuyorum.

Bundan sonra daki süreçte Genel Başkanımız Dr.DEVLET Bahçeli’nin emrinde olduğumu, yeni atanacak İlçe Başkanımızın yanında olacağımı ifade ederken  ilerleyen dönemde yine ilimiz merkezinde partimizin yönetim kademelerinde yer alacağımı da kamuoyuna saygıyla arz ederim." ifadelerine yer verdi.

 

MHP Palu İlçe Başkanı Zülfü Yılmaz ise yaptığı açıklamada: 

"2017 Tarihinden bugüne kadar gururla yürüttüğüm MHP Palu İlçe Başkanlığı görevimin devamı noktasında; bayrağı bizden sonra daha ilerilere taşıyacak başka bir kardeşimizin görevlendirilmesi hususundaki  görüşlerimi  İl Başkanımız Sayın Semih Işıkver’e daha önce iletmiştim. Süreç içerisinde İl Başkanımız ile yapmış olduğumuz  istişareler sonucunda bugün itibariyle görevimi  bırakmış bulunuyorum.

Bundan sonra da Genel Başkanımız Dr.DEVLET Bahçeli’nin ve Teşkilatlarımızın emrinde olduğumu, yeni atanacak İlçe Başkanımızın yanında olacağımı ifade etmenin yanı sıra ilerleyen dönemde yine ilimiz merkezinde partimizin yönetim kademelerinde yer alacağımı da kamuoyuna saygıyla arz ederim." dedi

HABER: TOLGA SÖNMEZ