• Dolar
  6.8684
 • Euro
  7.7185
 • G. Altın
  392.13
 • T. Altın
  2653.7

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Adana 94. İl Danışma Meclisi Toplantısına katıldı.

Meclis çalışmalarının yanı sıra fırsat buldukça Elazığ’a gelerek vatandaşlarla bir araya gelen Ağar, teşkilat programlarına da katılmayı ihmal etmiyor.

Milletvekili Ağar, AK Parti Adana İl Başkanlığınca, Yüreğir Kültür Merkezi'nde gerçekleşen 94. İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

 

 

Düzenlenen toplantıya Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir ve Julide Sarıeroğlu, AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut,  AK Parti Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı, Abdullah Doğru, Mehmet Şükrü Erdinç, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay ve çok sayıda partili katıldı.

Bu toplantıyı Milletvekili Ağar resmi twitter hesabından paylaştı.

Ağar paylaşımında:

“Genel Başkan Yardımcılarımız Sn. Erkan Kandemir ve Sn. Jülide Sarıeroğlu’nun katılımlarıyla Adana 94. İl Danışma Meclisi Toplantımızı gerçekleştirdik.

Adana'nın teveccühü, AK Parti’nin gayreti ile bir araya gelince coşku salonlara sığmadı. Teşekkürler Adana” ifadelerine yer verdi.  

 

 

 

HABER: TOLGA SÖNMEZ