• Dolar
  7.3467
 • Euro
  8.944
 • G. Altın
  436.75
 • T. Altın
  2971.1

AK Parti Genel Merkez Ege Bölge Koordinatörü ve AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar Elazığ’da temaslarını ve saha ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar bugün yine sahaya inerek kent genelinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ağar’ın ziyaretlerinde ilk durağı İlimizde faaliyet gösteren TEK Medya Grup oldu.

 

 

Milletvekili Ağar daha sonrasında Memur-Sen Elazığ İl Temsilcisi İbrahim Bahşi ev sahipliğinde STK temsilcileri ile deprem ve pandemi sürecinde çalışanların yaşadığı sorunlar hakkında istişarelerde bulundu.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Ağar kuruluşunun 24. Yılı münasebetiyle Günışığı gazetesini ziyaret etti. Ağar burada gazete çalışanları ve Genel Yayın Yönetmeni Nafiz Koca ile bir araya gelerek Günışığı Gazetesinin 24. Yılını kutladı.

Milletvekili Ağar burada yaptığı açıklamada; “Elazığ’ın gündemleri ile ilgili sıcak bir sohbetimiz oldu. Kendisinin tavsiyelerini de dinlemiş olduk bu sebeple kendilerine tekrar teşekkür ediyorum bu sıcak karşılamaları için. Dikkati çektiği konulara da daha çok önem göstereceğimizi buradan kendisine bildirmiş olalım. Bundan sonraki süreçlerinde de hayırlı ve Elazığ’a faydalı hizmetler edeceğine eminim.” Dedi.

 

 

 

Zülfü Tolga Ağar,  Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret etti. Milletvekili Ağar, Başkan Şerifoğulları’ndan Elazığ Belediyesi’nin hazırladığı ve yapımı süren projeleri hakkında bilgi alarak yeni projeler hakkında istişarelerde bulundu.

 

 

Ağar'ın son ziyareti ise Elazığspor taraftarı Yavuz Şen’in evi oldu.