• Dolar
  6.7595
 • Euro
  7.3754
 • G. Altın
  359.12
 • T. Altın
  2155.8

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Sermin Balık, yeni yıl mesajı yayımlandı.

Milletvekili Sermin Balık mesajında:

“Ülkemiz ve dünya uluslarının birçok alandaki sınamalara maruz kaldığı oldukça zorlu bir yıl olan 2019'u geride bırakıyoruz.

Bir yandan maruz kaldığımız güçlüklerle mücadele ederken diğer yandan, ulus olarak tek düze bir ıslahatla değil, muhafaza ettiğimiz değerler doğrultusunda tüm kurumlarımı ihya politikasıyla çağın gerekliliklerine uygun hale getiriyoruz.

Her şeyin en iyisine layık aziz milletimiz için gece gündüz demeden çalışarak, ülkemizi muasır devletler seviyesinin de üstüne çıkarmak hedefiyle her geçen sene daha da artan bir motivasyonla çalışmaya devam ediyoruz.

Ancak şu unutulmamalıdır ki; kültür ve medeniyet alanındaki her türlü ilerleme, batının ve doğunun sahip olduğu deneyimlerinin en doğru şekilde bir potada eritilmesine bağlıdır.

Tüm milletlerin ideal bir dünya düzenini güç birliği yaparak tesis edebilmeleri dilekleriyle, 2020 yılının insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza sevdikleriyle birlikte geçirecekleri sağlıklı bir yıl diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

HABER: TOLGA SÖNMEZ