• Dolar
  7.342
 • Euro
  8.6212
 • G. Altın
  477.51
 • T. Altın
  3278.5

Uzun yıllar boyunca AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanlığı görevini ve Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyeliğini yürüten Hasan Murat Öz, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak MYK üyeliğine atandı.

 

 

2013-2018 yılları içerisinde AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulunan 2018 yılından itibaren de Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyeliği ve Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan, uzun yıllar sonra Elazığ’da bir ilki gerçekleştiren Hasan Murat Öz bu kez de Genel Merkez Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığına getirildi.

 

 

Görev süresince ortaya koyduğu başarılı çalışmalar ve gündeme getirdiği projeler ile adından söz ettiren Murat Öz'e, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni görevinde başarılar diledi. Şerifoğulları paylaşımında, "Genel Merkez Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak görevlendirilen MKYK üyemiz Hasan Murat Öz kardeşimizi tebrik ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi.