• Dolar
  6.8629
 • Euro
  7.7536
 • G. Altın
  391.47
 • T. Altın
  2656.7

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere Rusya'ya gitti. Putin'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kapıda karşılaması dikkatlerden kaçmadı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'deki son durumları görüşmek için Soçi'de bir araya geldi. Erdoğan görüşme öncesinde "Bu görüşmenin Barış Pınarı Harekatı'na çok ciddi fırsatlar sunacağına inanıyorum" şeklinde konuşurken Putin'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Devlet Başkanlığı Rezidansı'nda kapıda karşılaması dikkatlerden kaçmadı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Soçi'deki Rusya Devlet Başkanlığı Rezidansı'nda bir araya geldi. Erdoğan'ı, Devlet Başkanlığı Rezidansı'na gelişinde Putin karşıladı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya'nın Soçi kentinde Devlet Başkanlığı Rezidansı'nda bir araya geldi. Görüşmeye, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da katıldı.

Haber : Dilber Devrim