• Dolar
  5.7212
 • Euro
  6.3361
 • G. Altın
  276.67
 • T. Altın
  1843.9

Elazığspor’da bugün gerçekleştirilen ve tek liste ile gidilen olağan genel kurulda, başkanlığa Hacı Murat Yümlü seçildi.

Elazığspor’da bugün gerçekleştirilen ve tek liste ile gidilen olağan genel kurulda, başkanlığa Hacı Murat Yümlü seçildi.

Elazığspor’da Hacı Murat Yümlü dönemi resmen başladı. Geçtiğimiz hafta yapılması planlanan ancak yeterli çoğunluğa ulaşılamaması sebebiyle ertelenen olağanüstü genel kurul, bugün gerçekleştirildi.
Saat 13.00’de Elazığ Belediyesi Kongre ve Kuültür Merkezi’nde yapılan kongreye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar’ın yanı sıra eski başkan Sedat Karataş ve 2. Başkan Karahan Çelik de katılırken, hazirun cetveline ise toplam 87 genel kurul üyesi imza attı.
Kongrede verilen önerge ile divan başkanlığına Galip Belhan seçilirken, Katip Üyelik görevlerini ise Coşkun Kamaç ve Erhan Eren Kurnaz üstlendi.
Olağanüstü Kongre’de Kongre gündem maddelerinin sıralamasında değişikliğe gidilirken, dilek ve temenniler bölümü öne alındı ve bu bölümde söz alan Genel Kurul Üyesi Osman Dilek, siyasilerin seçim sürecinde verdikleri sözlerin bir an evvel hayata geçirilmesi gerektiğini ifade ederken, verilen sözlerin takipçisi olacaklarını söyledi.
Daha sonra faaliyet, gelir-gider ve denetleme kurulu raporları okunurken, gündem gereği seçim maddesine geçildi.
Hacı Murat Yümlü dışında divana farklı bir liste verilmezken, 84 delegenin oy kullandığı kongrede, 1 oy geçersiz sayıldı ve 83 oy alan Hacı Murat Yümlü, Elazığspor’un yeni başkanı oldu.

ELAZIĞSPOR YÖNETİM KURULU LİSTESİ

HACI MURAT YÜMLÜ

M. ZAFER YETİŞ

TAHİR TUNÇ

MURAT BEYTEKİN

BAYRAM GÜNDOĞDU

MUSTAFA GÜNGÖR

FETHİ AHMET EREN

NECATİ ALTUNBAŞ

HAKAN YÜKSEL

BURHAN TANELİ

İBRAHİM GÖK

SEDEN ŞENYÜZ

FATİH ÇİFTÇİ

MURAT GÜNEŞ

MEHMET ERCAN

TUNCAY AKSAKAL

ALPER KÜNKÜL

AZİZ EROL

HAŞİM AYVERDİ

EMRAH AYDEMİR

YAVUZ AKIN

CAHİT KURAN

REŞİT GÖRKEM MURAT

YUNUS GENÇ

SAİT TEL

 

DİSİPLİN KURULU 

KUTLUHAN ABA

SABRİ DÖNMEZ

MACİT YILDIRIM

 

DENETLEME KURULU

METİN AKGÜN

M. BATUHAN YETİŞ

ANIL TUNÇ