• Dolar
  5.7212
 • Euro
  6.3361
 • G. Altın
  276.67
 • T. Altın
  1843.9

Elazığspor’da yaklaşık 4 aydan buyana kesik olan elektrikler nihayet açılıyor. Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un yaptığı girişimler neticesinde, Başbakan Binali Yıldırım’ın talimatıyla kesik olan elektriklerin kısa bir süre içerisinde açılması bekleniyor.

Elazığspor’da adeta kâbus haline gelen elektirik kesintisi nihayet sona erdi.
Yaklaşık olarak 4 aydan buyana kesik olan elektrikler, Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un girişimleri ile yeniden açılacak.
Elazığspor Tesisleri’ni ziyaret eden Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, burada yaptığı açıklamada, Başbakan Binali Yıldırım ile görüştüğünü ve elektrik sorununu aktardığını ifade ederken, Başbakan Binali Yıldırım’ın borcun başbakanlık tarafından karşılanacağını söylediğini ifade etti.
Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları ise yaptığı değerlendirmede, kendilerinin her zaman Elazığspor’un yanında olacaklarını ifade ederken, “Sözümüzün arkasında duracağız” dedi.
Daha sonra ise Elazığspor Kulüp Başkan adayı Hacı Murat Yümlü tarafından Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları’na üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu forma hediye edildi.