Elazığspor son dakikalarda yediği iki golle mağlup oldu.

Ligin birinci haftasında Bayburtspor’da teknik ekip ve futbolcuların covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle ertelenen ve bugün oynanacak olan Elazığspor ve Bayburt İl Özel İdare Spor maçı başladı.

Bir maç eksiği ile 10 puanla 6. Sırada yer alan Elaızğspor yine bir maç eksiği ile 6 puanla 14. Sırada yer alan Bayburtspor karşısında 3 puan i.in mücadele edecek.

Geçtiğimiz hafta evinde GMG Kastamoluspor’u malup edip hanesine 3 puan yazdıran Elazığspor’da karşılaşma öncesi moraller yerinde.

Genç Osman Stadyumunda Bayburt İl Özel İdare Spor'un vuruşu ile başlayan karşılaşmayı Okan Karataş yönetiyor.

Elazığspor’un karşılaşmaya başladığı ilk on bir ise şöyle; Ahmet Doğan, Tufan Kelleci, Onur Alsu, Ömer Faruk Aydemir, Hebat Alan, Kadir Pekmezci, Murat Ceylan, Cengizhan Akgün, Kadir Taşoğlu, Yusuf Ensar Poyrazlı ve Selim Enes Özeren

Elazığspor’da yedek kulübesinde ise; Ali Karataş, Okan Aytekin, Cihan Canpolat, Cihan Aslan, İzzet Topatar, Ahmet Ormanoğlu, Salih Polatdemir, , Gökhan Ekmen, Eren Çinkılıç, n forma şansı bekleyecek.

Karşılaşmanın İlk yarısı golsüz tamamlandı.

Mücadelenin ikinci yarısı Elazığspor'un vuruşu ile başladı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında kalesini gole kapatamayan Elazığspor, karşılaşmanın 76. dakikasında yediği golle 1-0 geriye düştü. Son dakikalarda gol bulmak için rakibine yüklenen Elazığspor 90+5'de kalesinde ikinci golü gördü.

Karşılaşma Bayburt İl Özel İdare Spor'un 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.