• Dolar
  8.2742
 • Euro
  9.7355
 • G. Altın
  498.32
 • T. Altın
  3371.1

Tecrübeli Futbolcu, Geri Döndü

Transfer yasağı devam eden Elazığspor’a bu kez müjdeli haber geldi. Elazığspor’un geçtiğimiz sezon ara transfer döneminde kadrosuna kattığı ancak daha sonra özel sorunları nedeniyle yolların ayrıldığı Muhammed İldiz, yeniden Elazığ’a gelerek takımla birlikte çalışmalara başladı.
Transfer engeli ve FIFA’nın verdiği geçici transfer yasağı cezası sebebiyle kadrosuna takviye yapamayan Elazığspor’da Muhammed İldiz’den müjdeli haber geldi.
Bordo-Beyazlı ekibimizin geçtiğimiz sezonun ara transfer döneminde Giresunspor’dan kadrosuna kattığı ancak daha sonra yaşadığı özel sorunlar sebebiyle ilimizden ayrılmak zorunda kalan Muhammed İldiz, yeniden Elazığspor’a döndü.
Sezonun ilk yarısında da Elazığspor’a döneceği açıklanan ancak bir türlü Elazığ’a gelmeyen tecrübeli futbolcuyla geçtiğimiz günlerde yeniden bir görüşme gerçekleştirildiği öğrenilirken, bunun üzerine kararını veren gurbetçi futbolcunun bugün Elazığ’a gelerek Başkan Selçuk Öztürk ile masaya oturduğu ve tarafların yeniden anlaşma sağladıkları bildirildi.
Vakit kaybetmeden Elazığspor ile çalışmalara başlayan Muhammed İldiz’in lisans işlemlerinin de kısa sürede tamamlanması bekleniyor.
Hazır hale gelmesi durumunda Elazığspor’a önemli bir güç katması beklenen Muhammed İldiz’in geri dönüşü, camiada da sevinçle karşılandı.

Ceyhun Gül/Haber