• Dolar
  7.3467
 • Euro
  8.944
 • G. Altın
  436.75
 • T. Altın
  2971.1

Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak, Elazığspor’un menfaatlerinin her şeyden önemli olduğunu aktararak, kendisine olan güveni boşa çıkarmayacağını söyledi.

Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak, bugün başlayan Ziraat Türkiye Kupası’ndaki İstanbulspor maçı hazırlıkları öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

“İlk Yarı Başka, İkinci Yarı Başka Bir Elazığspor Vardı”

Eyüpspor Maçı’nı tribünden izleyen genç teknik adam, Eyüpspor karşılaşmasında sahada ilk yarı başka, ikinci yarı başka bir takım olduğunu aktararak, “Bu kadar değişikliğin nedenlerini, oyuncularla hem grup hem de bireysel olarak konuşarak, sadece konuşarak değil sahada çalışarak da gidermemiz gerektiğini gördüm” ifadelerini kullandı.

Bunları düzeltmeleri gerektiğini ancak önlerinde çok da fazla zaman olmadığını ifade eden Kaynak, “Oyuncular ne kadar çok algı gösterirse o kadar faydası olur. Onun için iyi konsantre olup,  iyi çalışıp maçları da öyle oynamamız lazım. Söylenecek çok şey var fakat söylemekten ziyade sahada bir an önce uygulamamız gereken, oyuncular üzerinde çalışmalar yapacağız” şeklinde konuştu.

 

 

“Bizim İçin Her Maç Önemli”

Takımının Ziraat Türkiye Kupası’ndaki hedefleri ile ilgili değerlendirmelerde de bulunan Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak, Kupa’nın prestij açısından çok önemli olduğunu ancak içerisinde bulundukları ortama göre biz Elazığspor’u en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. Sözlerini “İnşallah turu geçeriz” şeklinde sürdüren Kaynak; “Her maç önemli, hiçbir maça kaybetmek için, beraberlik için çıkılmaz. Her maçı kazanmak için çıkarsın. Tabi İstanbul’dan dönüp Tarsus’a gitmemiz, yolculuk anlamında bazen oyuncular için yorgunluk sebebi olabiliyor ama ben ne maçı ne de yolculuğu yorgunluk sebebi olarak görmüyorum. Rotasyonu yaparız ve oyuncu grubu içerisinde tolere ederiz, inşallah maçlara yansıtmadan bir an önce de bazı düzeltmeleri yaparız, ondan sonra da daha iyi bir Elazığspor izlettirmek için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

“Önemli Olan Elazığspor’un Menfaati”

Elazığspor’un menfaatlerinin her şeyden önemli olduğunu sözlerine ekleyen Teknik Direktör Orhan Kaynak, “Önemli olan Elazığspor davamız. Elazığspor için buraya geldik, en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. İnşallah hem başkanın hem de yönetim kurulunun güvenini boşa çıkarmayız” dedi.