• Dolar
  6.7688
 • Euro
  7.6343
 • G. Altın
  366.79
 • T. Altın
  2501.4

Elazığ Belediyespor ile Fethiyespor arasında oynanacak olan müsabaka öncesinde skandal bir gelişme yaşandı. Karşılaşmanın temsilcisi Kamuran Aydoğan, maçın gününü şaşırınca Türkiye Futbol Federasyonu bu maça apar topar Malatya’dan temsilci atadı.

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 2. Grup’ta Elazığ Belediyespor ile Fethiyespor arasında oynanacak olan karşılaşma öncesinde, skandal bir gelişme yaşandı.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu karşılaşma için atanan Mardin Bölgesi Temsilcisi Kamuran Aydoğan, maçın gününü şaşırınca Elazığ’a gelmedi.

Maç saati yaklaşmasına rağmen, kulüp görevlilerinin kendileriyle iletişime geçilmemesi üzerine ulaştıkları temsilci Kamuran Aydoğan’ın, maçın Pazar günü oynanacağını düşünerek Elazığ’a gelmediği ortaya çıktı.

Bu gelişme üzerine Türkiye Futbol Federasyonu ile irtibat kurulurken, TFF tarafından Elazığ Belediyespor-Fethiyespor karşılaşmasına apar topar Malatya Bölgesi’nden Bülent Kılıç  atandı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Mardin Bölgesi Temsilcisi Kamuran Aydoğan ile ilgili nasıl bir tutum sergileyeceği ise merak konusu oldu.