• Dolar
  7.3467
 • Euro
  8.944
 • G. Altın
  436.75
 • T. Altın
  2971.1

‘Bir fikrim var ve ona hayat vermek istiyorum’ diyen tüm kadın girişimcilerin başvurularına açık olan İnovasyonda Kadın Temalı 5. Girişimcilik Kampı başvuruları devam ediyor.

“EKONOMİK KALKINMANIN YOLU GİRİŞİMCİLİKTEN GEÇİYOR”

Başvuruların devam ettiğini hatırlatan Elazığ KADEM İl Temsilciliği,

“Günümüz girişimcilik dünyasında kadın girişimciler de erkekler kadar yer almakta ve başarılı kadın girişimcilerin de sayısı her geçen gün artmaktadır. Dünyada ve ülkemizde ekonomik kalkınmanın yolu girişimcilikten geçerken kadınların güçlendirilmesinin bir yolu da yine girişimcilikten geçmektedir. Bu bağlamda hem ekonomik kalkınma hem de kadınların güçlendirilmesi amacıyla kadın girişimcilik kampı gerçekleştirilecek” dedi.

TÜBİTAK Marmara Teknokent’in yürüttüğü Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), Bilişim Vadisi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) işbirliğinde gerçekleşecek “İnovasyonda Kadın” temalı 5. Girişimcilik Kampı başvuruları, fikrini hayata geçirmek isteyen tüm girişimci kadınların başvurularına açık.

“Bir fikrim var ve ona hayat vermek istiyorum” diyen tüm kadın girişimciler, 5. Girişimcilik Kampında bir araya gelebilecek.

Devam eden başvurularda aranan şartlar arasında projelerin AR-Ge ve inivasyon içerikli olması ile daha önce herhangi bir yarışmada ödül alınmaması ve resmi kurum ve kuruluşlardan yardım alınmaması yer alıyor.

Başvuru yapmak için tıklayın