Kısa bir süre önce atama yoluyla Ak Parti Elazığ İl Başkanlığı görevini üstelenen Şerafettin Yıldırım bugün gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul öncesinde İl Yönetimde değişikliğe gitti.

Kongre öncesinde Asil Listede Fırat Özdoğan ve Kader Namlı Yer Alırken yapılan kongre sonucunda listeden çıkartılarak yerine Muhlise Özcan ve Yedek Listeden Murat Akkaya getirildi.

Ak Parti Elazığ Yedek Yönetim Kurulu Listesinde İse Soner Özkan, Bülent Kırklar, Muhammed Solmaz, Aysun Yayla listeden çıkartılırken, Murat Akkaya ise asil yönetim listesine geçti. Yapılan değişiklik sonucunda Ak Parti Elazığ Yedek Yönetim Kurulu Listesine Abdulsamet Demirbağ, İsmail Kaplan, Akın İlçin, Erkan Ayyıldız ve Yücel Yücedağ getirildi.

 

 

 

 

 

 

Yeni yönetim listesi tam olarak şu şekilde;

Ak Parti Elazığ Yönetim Kurulu Listesi Asil Liste

1. Abdulkerim Yılmaz

2. Abdullah Elban

3. Ahmet Feti Yılmaz

 4. Arif Kılıç

5. Cemal Yıldırım

6. Cengiz Taş

7. Gamze Saray

8. Derya Kılıç

9. Ertuğrul Erdem

10. Esat Akdağ

11. Esengül Erdem

12. Esin Çakır

13. Fatih Çelik

14. Fethi Ahmet Yaman

15. Hasan Özkan Uygur

16. Hasan Taşköprü

17. İbrahim Sencer Selmanoğlu

18. Kazım Sevinç

19. Kemal Tan

 20. Kenan Oruç

21. Kevser Çağlar Özaslan

22. Mehmet Balanyan

23. Mehmet Göktürk

24. Mehmet Şengez

25. Muhlise Özcan

26. Murat Akkaya

27. Murat Şerbet

28. Mustafa Tetik

29. Nadir Can

30. Ömer Alparslan Arite

31. Samet Tunçayak

32. Semih Tekmen

33. Seyfettin Bahçeci

34. Seyfullah Yıldız

35. Vahdettin Demirtaş

36. Vedat Demir

37. Vedat Gürgöz

38. Veysi Akbulut

39. Yunus Dumandağ

 

 

 

 

 

 

 

Yedekler İse Şu Şekilde

1. Abbas Yıldız

2. Hüseyin Karasu

3. Abdulsamet Demirbağ

4. Yusuf Hacıoğulları

5. Veysel Doğan

6. Serkan Şan

7. İsmail Kaplan

8. Samet Canpolat

9. Kübra Sönmez

10. Akın İlçin

11. Mehmet Taribakan

12. Erkan Ayyıldız

13. Şefik Dinç

14. Çiğdem Ersöz

15. Yücel Yücedağ

16. Mehmet Pala

17. İrem Akliman

18. Ebru Çoban

19. Bilal Atlan

20. Vedat Bibal

İl Disiplin Kurulu Üyeleri Asil Üyeler

1. Abbas Altınışık

2. Murat Malkan

3. Fetullah Çetinkaya

4. Erdeniz Erdim

5. Fariz Çelik

İl Disiplin Kurulu Yedek Üyeleri

1. Tarkan Yıldırım

2. Erhan Bıçak

3. Hülya Değirmenci

4. Yaşar Hakan

5. Harun Özbay

 

 

 

 

 

 

 

İl Demokrasi Hakem Kurulu Üyeleri Asil Üyeler

1. Mehmet Turhan

2. Murat Varol

3. Bülent Kırklar

İl Demokrasi Hakem Kurulu Yedek Üyeleri

1. Fatma Duran

2. Aydın kara

Büyük Kongre Delegeleri Asil Üyeler

1. Şerafettin Yıldırım

2. Şahin Şerifoğulları

3. Gülersem Çopur

4. Uğurcan Güleç

5. İbrahim Şerbet

6. Hülya Özen

7. Hasan Murat Öz

8. Necati Çetinkaya

9. Ömer Faruk Çelik

10. Selami Sarıpolat

Büyük Kongre Delegeleri Yedek Üyeleri

1. Mehmet Erol

2. Nadir Gülşen

3. Hüsnü Kalkan

4. Şahin Oğuz

5. Cemal Babür

6. Ramazan Sekmen