Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi akademisyenleri ödüllendirildi.

Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğretim üyeleri içerisinde yapılan değerlendirme sonucunda 2024 yılının En Başarılı Akademik Çalışma Yapan Öğretim Üyeleri’ne yönelik ödül töreni düzenlendi.

Mühendislik Kampüsü Mavi Salon’da yapılan ödül törenine; Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ebru Akpınar ve akademisyenler katıldı.

 

 

Ödül töreni öncesi bir konuşma yapan Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ebru Akpınar, akademik başarının yanı sıra fakültedeki eğitimin kalitesi noktasında da özveri gösterdiklerini belirterek akademisyenlerin vermiş olduğu katkıya dikkat çekti.

 

 

Mühendislik Fakültesi’nin köklü bir geçmişe sahip olduğunu belirten Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ise fakültenin sağlamış olduğu başarıda katkıları olan akademisyenlere teşekkür ederek tek gayelerinin Fırat Üniversitesi’ni daha ileriye taşımak olduğunu ifade etti.

 

 

Konuşmaların ardından Mühendislik Fakültesi öğretim üyeleri içerisinde yapılan değerlendirme sonucunda 2024 yılının En Başarılı Akademik Çalışma Yapan Öğretim Üyeleri’ne Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz Ve Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ebru Akpınar tarafından Teşekkür Belgeleri verildi.