Misli.Com 2.Lig Kırmızı Grup’ta kümede kalma mücadelesi veren Elazığspor, sezonun 34.Haftasında 15 Nisan Perşembe günü ilimizde Bodrumspor ile karşı karşıya gelecek.

Misli.Com 2. Lig Kırmızı Grup’ta kümede kalma savaşı veren Elazığspor, sezonun 34. Haftasında ilimizde Bodrumspor’u ağırlayacak.

Son haftalarda aldığı farklı mağlubiyetlerle hem moral olarak dibe vuran hem de kümede kalma umutlarını adeta mucizelere bırakan Bordo-Beyazlı ekibimizin yine de matematiksel olarak şansı devam ediyor.

Mücadelesini son ana kadar sürdürmek isteyen ve bu doğrultuda ilimizde karşılaşacağı Bodrumspor karşısına galibiyet parolasıyla çıkacak olan Elazığspor’da tüm hesaplar 3 puan üzerine yapılıyor.

14 Nisan Perşembe günü saat 15.00’de Gençlik Merkezi Sahası’nda oynanacak olan Elazığspor-Bodrumspor müsabakasını, İstanbul Bölgesi’nden Klasman Hakemi Aykut Sergin yönetecek.

Elazığspor’un kümede kalma yolundaki rakibi Kastamonuspor ise aynı saatte başlayacak olan maçta Tarsus İdman Yurdu ile Kastamonu’da karşı karşıya gelecek.