ELAZIĞSPOR KULÜP BAŞKANI HACI MURAT YÜMLÜ, KULÜP TESİSLERİNDE BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ. KANAL 23 TELEVİZYONUMUZDA CANLI OLARAK DA YAYINLANAN TOPLANTIDA YÜMLÜ; YAŞANAN İSTİFALARA VE HAKKINDA KONUŞULANLARA SERT TEPKİ GÖSTEREREK; “SÖZ VERENLER, VERDİKLERİ SÖZLERİ TUTSUNLAR, ARTIK NEYİ BEKLİYORLAR” DEDİ.

Elazığspor Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü, kulüp tesislerinde basın toplantısı düzenledi. Yümlü yaşanan istifalara ve hakkında konuşulanlara sert tepki göstererek; “Önce söz verenler, verdikleri sözleri tutsunlar kimse atıp tutmasın” dedi.

Tehdit aldığını ve sosyal medyada karalama çalışması yapıldığını idda eden Yümlü; “ ben cebimden nakit olarak 1 trilyon 250 milyar harcadım. Evlerimi transfer tahtası için hipotek ettirdim. Buyrun kimin bütçesi varsa ben anahtarı vermeye hazırım dedi..

Yönetim Kurulunda yaşanan istifalar hakkında konuşan Yümlü; “Onlar istifa etmedi. Yardım için söz verdiler fakat sözlerini tutmadıkları için istifalarını ben istedim. Kimse kendi iradesiyle istifa etmedi” dedi.
 

 

Kamp için Bolu’da Otel bulamadıklarını ifade eden Yümlü, "Nereye elimizi atsak kuruyor, hep eski borçlar çıkıyor karşımıza. Herkes lüks otellerde Elazığpsor adına yatmış etmiş fakat paraları ödenmemiş" dedi.

Miiletvekilleri içinde sadece Tolga Ağar’ı ayrı bir yere koyduğunu ifade eden Yümlü, Tolga Ağar’ı ne zaman arasak hemen telefonumuza çıkıyor, ve şuanda Elazığspor için uğraşıyor. Biz hergün görüşüyoruz. Tolga Ağar’a bu ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.