Elazığ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Çaydaçıra Mahallesi Semt Pazarı Vatandaşların hizmetine açıldı. Çayda Çıra Mahallesi’nde kurulan semt pazarı, davul klarnet eşliğinde hizmet vermeye başladı.

Çaydaçıra Mahallesi uzun bir zamandır beklediği semt pazarına kavuştu. Elazığ Belediyesi’nin kısa sürede yapımını tamamladığı Çaydaçıra Mahallesi semt Pazarı’nda vatandaşlar alış verişlerini yapmaya başladı.  Semt pazarı davul ve klarnet eşliğinde vatandaşların hizmetine açıldı.

138 adet satış noktası bulunan Pazar yeri, hem esnafın hem de vatandaşların daha konforlu ve sağlıklı bir ortamda alışveriş yapmasına imkân sağlıyor. Çaydaçıra Mahallesinde kurulan semt pazarı hem vatandaşları hem de esnafı sevindirdi.

Elazığ Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı İlhan Karakaş, çaydaçıra mahallesinde yapılan semt pazarı için Belediye Başkanı Şahin Şerifoğlularına teşekkür etti.

 

 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğluları çaydaçıra mahallesinde kurulan semt pazarını gezerek esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Pazar tezgâhlarını gezen Başkan Şerifoğluları, çaydaçıra mahallesindeki vatandaşların taleplerini gidermek içini çalışmalarının devam edeceğini söyledi.