AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker ve Elazığ eski Valisi Muammer Erol, Doruk Medya bünyesinde hizmet veren Kanal 23’ü ziyaret etti.

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker ve Elazığ eski Valisi Muammer Erol, Doruk Medya bünyesinde hizmet veren Kanal 23, FM 23, Radyo Hazar, Radyo Kulüp ve Ezgi Radyo'yu ziyaret etti.

Doruk Medya Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu tarafından karşılanan AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker ve Elazığ eski Valisi Muammer Erol, Doruk Medya Grubu'nun hizmet binasını gezdi.

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker,  Kanal 23 ‘ün önemli bir televizyon kanalı olduğunu belirterek, kanalın yeni hizmet binasını beğendiğini kaydetti.

Eker, "Bütün bölgeye hitap edecek bir altyapısı bulunuyor. Modern ve vizyoner bakış açısıyla planlanmış bir tevizyon kanalı. Yayın hayatında başarılar dilerim" diyerek Doruk Medya Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu’yu tebrik etti.

Elazığ eski Valisi Muammer Erol ise ziyaretinde Kanal 23’ün yeni hizmet binasını beğendiğini belirterek, “Yapılabileceklerle ilgili yeni ne varsa bulup getirmişler. Burak Soylu kardeşimi tebrik ediyorum. Yayıncılıkla ilgili çok ciddi ve güzel bir hizmeti vermekle ilgili altyapıyı noksansız kurmuşlar. Ben başarıları için dua ediyorum. Allah muvaffak esin.” dedi.