Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde el sanatları ve dikiş ürünleri yılsonu sergisi düzenlendi. Sergide halk eğitim bünyesinde düzenlenen kurslarda yıl boyunca üretilen el emeği ürünler sergilendi.

2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılının sona ermesi ile birlikte Halk Eğitim Merkezi Bünyesinde düzenlenen kurslarda yıl boyunca üretilen el emeği ürünler düzenlenen sergi ile görücüye çıktı.

Serginin açılışına kurum müdürleri ve STK temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

 

Rızaiye Mahallesi’nde düzenlenen serginin açılışında konuşan Akçakiraz Belediye Başkanı İbrahim Ormanoğlu, eserlerde büyük bir emek olduğunu söyleyerek belediye olarak usta öğreticilere daima destek vereceklerini kaydetti.

 

 

Elazığ Tuhafiyeciler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, kursiyer ve usta öğreticileri gayretlerinden dolayı tebrik etti.

 

 

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Tabar, kurslarda üretilen ürünlerin sergilendiğini söyleyerek serginin düzenlenmesinde emeği geçen usta öğretici ve kursiyerlere teşekkür etti.

 

 

El Sanatları Öğretmeni Ebru Dağ, Giyim Teknojileri Öğretmeni Emine Albayrak ve El Sanatları Öğretmeni Büşra Yüzer de emeği geçen ve katkı sağlayan herkese teşekkür etti.