Elazığ Gıda Kontrol Müdürlüğü’ne ve Elazığ El Sanatları Müdürlüğü’ne yeni atama gerçekleşti.

Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Elazığ Gıda Kontrol Müdürlüğü’ne Mashar Akyol atanırken, Elazığ El Sanatları Müdürlüğü’ne ise Turgay Çam atandı.

 

 

TURGAY ÇAM KİMDİR?

Turgay Çam 10.05.1972 Elazığ (Örençay) doğumludur.  İlk,  Orta ve Lise Meslek Lisesi- Elektronik bölümünü Elazığ da tamamladı. Yüksek öğrenimini Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Otomotiv Bölümünde  2007 yılında tamamladı.  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü 2013 yılında tamamladı.  2010 yılından beri Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü emrinde Muhasebe Şefi ve Personel (Özlük) Şefi olarak görevini yürütürken,  29.09.2021 tarihinde Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü ne Müdür olarak atandı. Turgay Çam Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

MASHAR AKYOL KİMDİR?

Mashar Akyol 1980 yılında Elazığ da doğdu. İlk orta öğrenimini Elazığ’da tamamladıktan sonra 2005 yılında Kafkas Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nden mezun oldu. 2013-2018 yılları arasında sırası ile Erzurum Karayazı tarım ilçe müdürlüğü, Kovancılar Tarım İlçe Müdürlüğü’nde görev yaptı. 2018 yılında Elazığ Gıda Kontrol Laboratuvarına atandı. Mashar Akyol evli ve 1 çocuk babasıdır.