Elazığ’da yeni bir işletme daha hizmete girdi. İrmik helvası, sıcak irmik helvası ve lokum çeşitleri gibi ürünleri Elazığlılarla buluşturacak olan firmanın Elazığ şubesinin açılışını MHP İl Başklanı Semih Işıkver yaptı.

1 asrı aşkın süredir hizmet veren, İrmik helvası, sıcak irmik helvası ve lokum çeşitleri gibi ürünleri Elazığlılarla buluşturacak olan firmanın Elazığ şubesi açıldı.

Açılışa MHP İl Başkanı Semih Işıkver de katıldı. Açılış kurdelesini kesen Işıkver, işletmeye hayırlı olsun temennisinde bulundu.

MHP İl Başkanı Semih Işıkver ‘’Kıymetli iş insanı kardeşim Ramazan Tetik’in çok güzel bir işletmesi daha bugün inşallah bizlerin katılımıyla işletmeye açılıyor. 138 yıllık bir marka, başarılı olacağına inancımız tam. Cenab-ı Allah kendisini de Elazığ’ı da yine Helvacı Yakup’un işletmesini de sahiplerini de utandırmasın. Bu duygu ve düşüncelerle bu güzel işletmeyi işletmeye açıyorum. Allah utandırmasın, hayırlı uğurlu etsin.’’ ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Helvacı Yakup Efendi Genel Koordinatörü Servet Bayat ise işletmede Elazığlılarla buluşturulacak olan ürünlerden bahsetti.

Helvacı Yakup Efendi Genel Koordinatörü Servet Bayat ‘’Bugün itibariyle Helvacı Yakup Efendi Elazığ şubesini açıyoruz. Burada olmaktan ve özellikle şubenin açılışında olmaktan ve Elazığ’da olmaktan dolayı çok memnunum şahsım adına ve firmam adına. İrmik helvası ve sıcak irmik helvası olmak üzere bunun yanında beyaz çikolatalı ve çikolatalı bunun yanında lokum çeşitleri olmak üzere bir irmik helvası markasıyız.  Doğu Anadolu’da Elazığ’dan başladık ve diğer Batan, Van şubelerimizin de açılışı olacak haftaya. Yurtdışında da toplamda 50’nin üzerinde şubemiz var. ‘’ şeklinde konuştu.