ETSO Başkan Adayı İdris Alan, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ın sağlık sorunları nedeniyle önümüzdeki seçimlerde başkan adayı olamayacağını duyurmasının ardından açıklama yaparak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, 12 Kasım 2022 tarihinde gerçekleşecek olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı seçiminde sağlık sorunlarından ötürü aday olamayacağını açıkladı. Bunun üzerine ETSO Başkan Adayı İdris Alan açıklama yaparak, Asilhan Arslan’a geçmiş olsun dileklerini ileterek bugüne kadar yaptığı çalışmalar için teşekkür etti.

İdiris Alan açıklamasında: “Geçmiş Olsun Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Asilhan Arslan'ın sağlık problemlerinin olduğunu büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, bir an evvel sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı döneminde; ilimiz adına yaptığı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ederim” dedi.