Ramazan ayına yaklaştığımız bu günlerde Memleketçi Sanayici Ve İş Adamları Derneği Elazığ’daki ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Deprem sürecinde yaptığı nakdi yardımların yanı sıra, Elazığ’ın ilçelerindeki birçok ihtiyaç sahibi öğrenciye de destek olan dernek, yardımlarına devam ediyor.

MİSİAD yani, Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği, Ramazan ayına sayılı günler kala Elazığ’daki ihtiyaç sahiplerine el uzattı.

 

 

 

 

 

Marmara Bölge Başkanlığı Genel Sekreteri Cengiz Balıbey ‘’Bugünde özellikle son dönemlerde hem depremin hem de pandeminin olumsuz etkilerinden etkilenmiş Elazığ’da ihtiyaç sahibi ailelerimizle bir araya geldik. Kendilerine ramazan öncesi azda olsa nacizane yardımlarımızı yaptık.’’ Dedi.

 

 

 

 

 

Elazığ’a bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yardımlarının devam edeceğini söyleyen MİSİAD Marmara Bölge Başkanlığı Genel Sekreteri Cengiz Balıbey Elazığ’ın ilçelerinde öğrencilere de destek olmaya çalıştıklarını dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

Marmara Bölge Başkanlığı Genel Sekreteri Cengiz Balıbey ‘’ daha öncede Elazığ’da birçok çalışma yaptık. Özellikle ilçelerimizde bulunan öğrenci kardeşlerimizin ihtiyaçlarını giderdik. Deprem sürecinde de elimizden geldiğince nakdi yardımda bulunduk. Tabi bu çalışmalarda özellikle başta Feridun Öncal başkanımız, Genel Başkan Yardımcımız Kadir Yücelbaş’ın katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

MİSİAD geçtiğimiz yıl Keban’da da ihtiyaç sahibi öğrencilere 200 adet bot ve mont yardımında bulunmuştu.