• Dolar
  5.9011
 • Euro
  6.6346
 • G. Altın
  254.42
 • T. Altın
  1713.8

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, kanal 23’te yayınlanan Seçim Özel Programında Kanal 23 Genel Yayın Yönetmeni Metin Erol’un sorularını cevaplandırdı. Şerifoğulları canlı olarak yayınlanan programda, seçim çalışmaları ve projelerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Kanal 23’te yayınlanan Seçim Özel Programında Kanal 23 Genel Yayın Yönetmeni Metin Erol’un sorularını cevaplandırdı.

Şerifoğulları canlı olarak yayınlanan programda, seçim çalışmaları ve projelerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Şerifoğluları, 24 Kasım’da adaylığın açıklanmasının hemen ertesinde seçim çalışmalarına start verdiklerini, Elazığ’ı adım adım gezerek, esnafları, sivil topluk kuruluşlarını ve vatandaşları ziyaret ederek sorun ve talepleri dinlediklerini ifade etti.

Şerifoğulları, seçim çalışmaları sürecinde milletvekilleri ve parti teşkilatlarından büyük destek gördüklerini, çalışmaları teşkilatlarla iç içe yürüttüklerini söyledi.

ŞERİFOĞULLARI “100 PROJE HAZIRLADIK”

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, belediye başkanı seçilmesi halinde Elazığ’da hayata geçirecekleri projeleri ilk kez kanal 23 ekranlarından açıkladı. Elazığ için toplam 100 proje hazırladıklarını belirten Şerifoğulları, projelerin görsellerini ve detaylarını önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade etti.