Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın kararıyla bakanlık emrine atanan Suat Kenç, İl Müdürü Ali Sait Çeçen’e görevi devretti.

Aile ve Sosyal Hizmetler Elazığ İl Müdürlüğü’ne, Tunceli İl Müdürü Ali Sait Çeçen atandı.

Bakanlıkta görevlendirilmek üzere merkeze çekilen Suat Kenç, Göreve Yeni Başlayan İl Müdürü Ali Sait Çeçen’e görevi devretti

Suat Kenç yaptığı açıklamada, yeni görevi için ayrılacağını dile getirerek ölmek gerekirse devlet için ölürüz diye konuştu. Kenç Elazığlılardan helallik istedi.

 

 

 

 

Kenç, “Ben devletin memuruyum. Devlet görev verir. Görevi yaparız. Devlet ve millet için gerekirse ölürüz. Devletimin emrinde olan birisi olacağım. Bu yaşımda bu memleket sıkıntı çektiği anda ölmeye ve öldürmeye hazır bir Türk milletinin evladı olarak yaşamımızı devam ettireceğiz. Herkesten helallik istiyorum. Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü makamımı geçmişte de birlikte çalıştığım Ali Sait Çeçen’e devrediyorum. Bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum. Kurumu daha ileri götüreceğini düşünüyorum” diye konuştu.

Görevi devralan Ali Sait Çeçen ise, “Suat müdürümden bu görevi onurla ve şerefle devraldığımız için bunun mutluluğunu yaşıyorum. Suat müdürümle çalıştığım süre zarfında bizlerle paylaştığı tecrübelerle, bu görevi daha ilerilere götürmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.